Tasuta saatmine alates 29 EUR ostust!

Kauba vahetamine ja tagastamine

Kui Orsay Eesti e-poest ostetud kaup ei sobi või ei vasta Kliendi ootustele, on Kliendil õigus see tagastada või vahetada teise suuruse või mudeli vastu 14 päeva jooksul. 

Smartposti või Omniva pakiautomaati tellitud kaupa saab tagastada sisestades paki postiautomaati sama Smartposti uksekoodiga, mida kasutasite kättesaamisel või Omniva sms saadetud tagastuskoodiga. Toote tagastamine Smartposti või Omniva postiautomaadiga on Garments Tarde OÜ kulul.

Kõiki e-poest ostetuid tooteid saab tasuta tagastada Orsay kauplustesse. Tagasimakse sularahas tehakse Kliendile kaupluses kohapeal.

Kõiki e-poest ostetud tooteid saab vahetada kõikides Orsay kauplustes mõne teise toote vastu, kuid asemele võetav kaup peab olema vähemalt samas vääringus kui tagastatav kaup. 

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis.

Kauba vahetamiseks e-poe kaudu, tuleb läbida tagastusprotsess. Täita tuleb ostuga kaasas olnud tagastusleht ja saata see koos mittesobiva tootega müüjale tagasi. Uue toote saamiseks tuleb sooritada e-poest uus ost. 

Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Kliendi pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest Garments Trade OÜ poolt.

Tarnime lähimasse pakiautomaati

Vaata pakiautomaatide asukohtasid

14-päevane taganemisõigus

Tagastamisega seotud postikulud tasume meie

Kauplused avatud

E-L 9-21, P 9-19