Tasuta saatmine alates 29 EUR ostust!

Orsay kaubamärk lõpetab tegevuse Eestis alates 27.05.2022

Naiselik mood on meie kirg!

 Oma kollektsioonides ühendame kaasaegsed siluetid, naiseliku elegantsi, hooajalised suunad ja võluvad detailid. Meie missiooniks on: inspireerida kliente ja tuua naeratuse nende näole. Leida igaühele isikliku stiiliga sobivad rõivad ja muuta nad säravakas ja rahulolevaks. Pakume oma klientidele tooteid parima kvaliteediga ja parimate hindadega!

ORSAY maailm

Meie armastame kleite ja lillemustreid - kuid meie põnev moemaailm pakub palju rohkem: igapäevastest väljavaadetest, kõrgekvaliteedilistest põhitõdedest, glamuursetest peo- ja õhtukollektsioonidest leiavad kliendid kõike seda, mida moeka ja trendika naise süda soovib. Loomulikult pakume lisaks moerõivastele ka sobivaid aksessuaare. 

Ideest tooteni

Meie kollektsioonide loojad ei tunne mitte ainult globaalseid moesuundi, vaid ka meie klientide vajadusi ja elustiili. Koos disainerite ja tootejuhtidega muudame oma tooted ideaalseteks meie klientidele. Meie meeskond koos tootmisosakondadega tagab iga toote saabumise kauplustesse kiiresti ja soodsa hinnaga.

Sinu ühendus moemaalimaga

Soovime, et iga meie klient tunneks ennast meie riietes ilusa ja rahulolevana. Soovime inspireerida oma kliente isikliku ja isikupäraste nõuannetega ning anda neile täiuslikke moe-näpunäiteid ja soovitusi, mis on kohandatud just nende vajadustele. Klient otsustab ise, millal, kus ja kuidas ta meie tooteid soetab ja inspiratsiooni hangib. Kuidas ta tahaks olla meiega ühendatud ja millised ostukohad sobivad just talle! 

Meie kohalolek

Meil on umbes 710 kauplust järgmistes riikides:
Saksamaa - Austria - Šveits - Poola - Tšehhi - Ungari - Slovakkia - Sloveenia - Horvaatia - Ukraina - Venemaa - Läti - Leedu - Bosnia ja Hertsegoviina - Serbia - Rumeenia - Bulgaaria - Montenegro - Malta - Moldova - Kosovo - Eesti - Albaania - Armeenia - Soome - Valgevene - Gruusia - Araabia Ühendemiraadid - Makedoonia - Kreeka - Mongoolia - Küpros - Hispaania - Reunion

Orsay arvudes

Asutatud 1975 aastal Willstättis, Saksamaal. Logistikakeskus Wroclawis, Poolas.
Ostukontorid Shanghais ja Dhakas
Umbes 710 kauplust 34 riigis
Üle 5100 töötaja


Tarnime lähimasse pakiautomaati

Vaata pakiautomaatide asukohtasid

14-päevane taganemisõigus

Tagastamisega seotud postikulud tasume meie

Kauplused avatud

E-L 9-21, P 9-19